HAKKıNDA

Guangdong Yuhuaxing İnşaat Makineleri Üretim A.Ş., Mart 1997 yılında kurulan, ar-ge konusunda uzmanlaşmış özel bir kuruluştur, tasarım, üretim, satış ve inşaat makineleri kiralama. Dongguan machong kasabasında merkezi, Çin Mühendislik Makine Sanayi Derneği Dekorasyon ve Hava İş Makineleri Şubesi konsey birimi ve Guangdong Standardization Derneği üyesi, esas olarak inşaatçı kaldırma, direk tırmanma iş platformu, superdeck yükleme platformu, geçici asma platform, bina bakım ünitesi vb üreten Temel pazar stratejisi olarak ürün satışı ve leasing alarak, şirket etkili "Yuhuaxing" inşa etti ve istikrarlı nakit akışı sağladı. Bir yandan, bağımsız olarak geliştirilen inşaatçı asansör, direk tırmanma iş platformu, superdeck yükleme platformu, askıya platform ve Almanya, İsveç, Avustralya, Malezya, Singapur, Hindistan, vb diğer standardizasyon ürünleri iter; öte yandan, enerjik oluşturucu kaldırma, superdeck yükleme platformu, askıya platform ve diğer ürünlerin kiralama iş genişletir. Şimdiye kadar, Biz Guangzhou, Pekin, Şanghay ve vb leasing şubeleri kurduk Ayrıca, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre, firmamız aktif tasarım, üretim, satış ve bina bakım sistemi, çelik alüminyum kepenk ve diğer standart dışı bina makine ve metal parçaları diğer iş geliştirir. Yüksek kaliteli teknolojik yönetim ekibi ve birinci sınıf üretim ve algılama ekipmanları şirketin istikrarlı gelişimi için iyi bir temel oluşturmaktadır. Birçok üst düzey mühendis de dahil olmak üzere teknoloji ve yönetim personeli, üniversite diploması veya üzerinde var ve vasıflı işçiler çoğunlukla meslek yüksekokulu derecesi veya üzerinde var. Şirket ayrıca 200'den fazla genel ve özel üretim ekipmanına ve tespit için 300'den fazla ölçüm aletine sahiptir. Şirket 2002 yılında ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesini geçerek yönetim sistemi ve ürün kalitesi için güvenilir garanti ler veremiştir. Modern şehir inşaatı bizim Yuhuaxing endişe gereksinimleri ve ileri teknoloji ve rasyonel fiyat ile ürünler sunmak için çalışıyoruz, müşteriler için iyi teknik destek ve satış öncesi ve sonrası hizmet vermek. Biz müşterilerle güzel bir gelecek yaratmak umuyoruz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çin inşaatçılarında tek ve çift kafesler arasındaki fark nedir

Hepimizin bildiği gibi, Çin inşaatçıları kaldırma, uygun kurulum, geniş kullanım ve küçük ayak izi gibi kendi avantajları sayesinde inşaat sektörüne büyük kolaylık getirdi.


Malzeme kaldırma üreticileri size çin malzeme vincini güvenli bir şekilde nasıl çalıştıracağınızı öğretir

Çin malzeme asansörü çift amaçlı bir asansör olmalı ve montajı ve sökülmesi, inşaat idari departmanı tarafından verilen sökme yeterlilik sertifikasını ve kalifiye profesyonellerin işletmesini ve işletmesini alan profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır.


Özelleştirilmiş malzeme kaldırma için kurulum adımları ve önlemler

Özelleştirilmiş malzeme vincini kurmak için hazırlıklar: 1. kargo vincinin montajı ve yapımı için özel bir inşaat planını dikkatlice derleyin ve yükleyiciye güvenlik teknik talimatları sağlayın;


İyi fiyat ve kaliteli malzeme kaldırma kurulum önlemleri

İyi fiyat ve kaliteli malzeme vincesi, bir sertifika ile özel bir uçağa tahsis edilmeli, ekipmanın teknik performansına aşina olmalı, vinç işletim prosedürlerinde ustalaşabilmeli ve çalışırken koruyucu ekipman giyebilmelidir.


Malzeme kaldırma ürünlerinin ana özellikleri

Bu tip malzeme asansörünün, malzemelerin türleri ve özellikleri hakkında daha az gereksinimi vardır.


En iyi inşaatçılar güvenli bir şekilde nasıl kullanılır

Çoğu insan dengeli ve istikrarlı bir platformla vinç inşa etmenin önemini bilmiyor. Standart bir en iyi inşaatçılar, metal çerçeve konstrüksiyonlu ucuz modellerin houseeware'in etrafındaki herhangi bir alanda düşmesi ve parçalanması kolaydır.


İnşaat asansörü için güvenlik denetim standartları nelerdir?

inşaat asansörleri de denir. Genellikle, dikey inşaat sitelerinde yayalar veya inşaat malzemeleri taşıyan bir ulaşım aracı anlamına gelir. Dünyada toplam inşaat asansörü sayısı 8 milyonu aşmaktadır ve bu da çağdaş inşaat sektöründe insan ve malların en çok kullanılan dikey taşınmasıdır.


Şirketler en iyi inşaatçılar kaldırmayı nasıl seçmeli

Çoğu şirket en iyi inşaatçıları seçiyor çünkü en fazla deneyime sahipler ve profesyonel tedarikçiler ve diğer üreticilerle nasıl çalışacaklarını biliyorlar.


daha fazla göster