O FIRMIE 

Guangdong Yuhuaxing Construction Machinery Manufacture Co., Ltd., założona w marcu 1997 r., jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i leasingu maszyn budowlanych. Z siedzibą w mieście Machong dongguan, jest jednostką rady dekoracji i pracy lotniczej Oddział Maszyn China Engineering Industry Association i członek Guangdong Standardization Association, głównie produkcji wciągnika budowlanego, maszt wspinaczka platformy pracy, superdeck platformy załadunkowej, tymczasowe zawieszone platformy, jednostki konserwacji budynku itp. Biorąc sprzedaż produktów i leasing jako podstawową strategię rynkową, firma skutecznie zbudowała "Yuhuaxing" i zapewniła stały przepływ środków pieniężnych. Z jednej strony pcha niezależnie opracowany wciągnik budowlany, platformę roboczą wspinaczkową masztu, platformę załadunkową superdeck, zawieszoną platformę i inne produkty normalizacyjne do Niemiec, Szwecji, Australii, Malezji, Singapuru, Indii itp.; z drugiej strony, energicznie rozszerza działalność leasingową wciągnika budowlanego, platformy załadunkowej superdeck, zawieszonej platformy i innych produktów. Do tej pory założyliśmy oddziały leasingowe w Kantonie, Pekinie, Szanghaju itp. Poza tym, zgodnie z różnymi wymaganiami klientów, nasza firma aktywnie rozwija projektowanie, produkcję, sprzedaż i inne firmy z systemu konserwacji budynków, szalunków stalowych i innych niestandardowych maszyn budowlanych i części metalowych. Wysokiej jakości zespół zarządzania technologią oraz najwyższej klasy sprzęt do produkcji i wykrywania stanowią dobry fundament dla stałego rozwoju firmy. Jego technologii i kadry kierowniczej, w tym wielu starszych inżynierów, mają wykształcenie wyższe lub wyższe, a wykwalifikowani pracownicy mają głównie stopień szkoły zawodowej lub powyżej. Firma posiada również ponad 200 urządzeń do produkcji ogólnej i specjalnej oraz ponad 300 przyrządów pomiarowych do wykrywania. W 2002 roku firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, zapewniając niezawodną gwarancję systemu zarządzania i jakości produktu. Nasze Yuhuaxing dotyczą wymagań nowoczesnej budowy miasta i starają się dostarczać produkty z zaawansowaną technologią i racjonalną ceną, zapewniają dobre wsparcie techniczne i usługi przed i posprzedażne dla klientów. Mamy nadzieję stworzyć piękną przyszłość z klientami.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jaka jest różnica między pojedynczymi i podwójnymi klatkami w porcelany konstruktorów

Jak wszyscy wiemy, wciągarka budowlana w Chinach przyniosła duże wygody branży budowlanej dzięki własnym zaletom, takim jak wygodna instalacja, szerokie zastosowanie i niewielka powierzchnia.

2021-09-03 Zobacz więcej

Producenci wyciągów materiałowych nauczą Cię, jak bezpiecznie obsługiwać wciągnik materiałowy z porcelany

Wciągnik z materiałem chińskim powinien być windą dwufunkcyjną, a jego montaż i demontaż musi być przeprowadzony przez profesjonalny zespół, który uzyskał certyfikat kwalifikacji demontażu wydany przez dział administracyjny budowy oraz obsługę i obsługę wykwalifikowanych specjalistów.

2021-09-10 Zobacz więcej

Kroki instalacji i środki ostrożności dla dostosowanego wciągnika materiałowego

Przygotowania do zainstalowania spersonalizowanego wciągnika materiałowego: 1. Ostrożnie skompiluj specjalny plan budowy dla instalacji i budowy wciągnika ładunkowego oraz dostarcz instalatorowi instrukcje techniczne dotyczące bezpieczeństwa;

2021-09-10 Zobacz więcej

Dobra cena i jakość materiału podnośnik środki ostrożności dotyczące instalacji

Podnośnik materiałowy o dobrej cenie i jakości musi być dedykowany do dedykowanego samolotu, z certyfikatem, być zaznajomiony z technicznymi osiągami sprzętu, być w stanie opanować procedury obsługi wciągnika i nosić sprzęt ochronny podczas pracy.

2021-09-09 Zobacz więcej

Główne cechy produktów wyciągowych materiałowych

Ten rodzaj wciągnika materiałowego ma mniejsze wymagania dotyczące rodzajów i właściwości materiałów.

2021-09-09 Zobacz więcej

Jak bezpiecznie korzystać z najlepszych konstruktorów

Większość ludzi nie wie, jak ważne jest budowanie wciągników ze zrównoważoną i stabilną platformą. Standardowy podnośnik dla najlepszych konstruktorów jest nieco słaby i łatwy do przewrócinia się i rozbicia w dowolnym obszarze wokół domu Uważaj na tanie modele z metalową ramą

2021-09-08 Zobacz więcej

Jakie są normy kontroli bezpieczeństwa dla wciągnika budowlanego?

wciągnik budowlany nazywane są również windami budowlanymi. Ogólnie rzecz biorąc, odnosi się do pojazdu transportowego, który pionowo transportuje pieszych lub materiałów budowlanych na placach budowy. Całkowita liczba wind budowlanych na świecie przekracza 8 milionów, co jest najczęściej używanym pionowym transportem ludzi i towarów we współczesnej branży budowlanej.

2020-12-03 Zobacz więcej

Jak firmy powinny wybrać najlepszy podnośnik budowniczych

Większość firm wybiera najlepsze podnośniki konstruktorów, ponieważ mają największe doświadczenie i wiedzą, jak pracować z profesjonalnymi dostawcami i innymi producentami.

2021-09-08 Zobacz więcej

Zobacz więcej