PAR 

Guangdong Yuhuaxing Construction Machinery Manufacture Co Ltd, kas dibināta 1997.gada martā, ir privāts uzņēmums, kas specializējas R & D, projektēšana, ražošana, pārdošana un līzings celtniecības mašīnas. Galvenā mītne atrodas Machong pilsētas dongguan, tā ir padomes vienība apdares un gaisa darba mašīnas filiāle Ķīna Engineering Machinery Industry Association un loceklis Guangdong standartizācijas asociācijas, galvenokārt ražo celtnieks pacēlājs, masta kāpšanas darba platforma, superdeck iekraušanas platforma, pagaidu apturēta platforma, celtniecības tehniskās apkopes vienība uc Ņemot produktu pārdošanu un līzingu kā pamata tirgus stratēģiju, uzņēmums ir efektīvi būvēts "Yuhuaxing" un sniedz stabilu naudas plūsmu. No vienas puses, tas nospiež neatkarīgi attīstīta celtnieks pacēlājs, masta kāpšanas darba platforma, superdeck iekraušanas platformu, apturēta platforma un citi standartizācijas produkti uz Vāciju, Zviedriju, Austrāliju, Malaiziju, Singapūru, Indiju, uc; no otras puses, tas enerģētiski paplašina līzinga biznesu celtnieks pacēlājs, superdeck iekraušanas platformu, apturēta platforma un citiem produktiem. Līdz šim mēs esam izveidojuši līzinga filiāles Guandžou, Pekinā, Šanhajā utt. Turklāt saskaņā ar klientu dažādaajām prasībām mūsu uzņēmums aktīvi attīsta ēku uzturēšanas sistēmas, tērauda alumīnija slēģu un citu nestandarta celtniecības mašīnu un metāla detaļu projektēšanu, ražošanu, pārdošanu un citus darbus. Augstas kvalitātes tehnoloģiskās vadības komanda un augstākās kvalitātes ražošanas un atklāšanas iekārtas ir labs pamats uzņēmuma stabilai attīstībai. Tās tehnoloģiju un vadības personālam, tostarp daudziem vecākajiem inženieriem, ir koledžas grāds vai augstāks, un kvalificētiem darbiniekiem galvenokārt ir arodskolas grāds vai augstāks. Uzņēmumam ir arī vairāk nekā 200 vispārējās un speciālās ražošanas iekārtas un vairāk nekā 300 mērinstrumenti atklāšanai. Uzņēmums 2002. gadā nokārtojis ISO9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju, nodrošinot uzticamu garantiju vadības sistēmai un produktu kvalitātei. Mūsu Yuhuaxing attiecas uz mūsdienu pilsētas būvniecības prasībām un cenšas nodrošināt produktus ar progresīvām tehnoloģijām un racionālu cenu, sniegt labu tehnisko atbalstu un pirms un pēcpārdošanas pakalpojumus klientiem. Mēs ceram radīt skaistu nākotni ar klientiem.

skatīt vairāk

NEWS

Kāda ir atšķirība starp vienu un dubulto būri ķīnā celtnieku pacēlāju

Kā mēs visi zinām, ķīnas celtnieku pacēlājs celtniecībai ir nodrošinājis lielu ērtību, pateicoties savām priekšrocībām, piemēram, ērtai uzstādīšanai, plašai lietošanai un nelielam pēdas nospiedumam.

2021-09-03 skatīt vairāk

Materiālu pacēlāju ražotāji iemācīja jums, kā droši darboties ķīnas materiālu pacēlāju

Ķīnas materiāla pacēlājam jābūt divējādam liftam, un tā uzstādīšanu un demontāžu jāveic profesionāla komanda, kas ir ieguvusi būvniecības administratīvā departamenta izsniegto demontāžas kvalifikācijas sertifikātu, un kvalificētu profesionāļu darbība un darbība.

2021-09-10 skatīt vairāk

Uzstādīšanas soļi un piesardzības pasākumi pielāgotiem materiālu pacēlāju

Sagatavošanās pielāgotu materiālu pacēlāja uzstādīšanai: 1. rūpīgi sastādiet īpašu būvniecības plānu kravas pacēlāja uzstādīšanai un būvniecībai, un nodrošināt drošības tehniskos norādījumus uzstādītājam;

2021-09-10 skatīt vairāk

Laba cena un kvalitatīva materiāla pacēlāja uzstādīšana piesardzības pasākumi

Labas cenas un kvalitātes materiāla pacēlājam jābūt veltītam veltītam lidmašīnai, ar sertifikātu, iepazinies ar iekārtu tehniskajām veiktspējām, spēj apgūt pacēlāja darbības procedūras, un valkāt aizsarglīdzekļus, strādājot.

2021-09-09 skatīt vairāk

Galvenās iezīmes materiālu pacēlāja produktiem

Šāda veida materiāla pacēlājam ir mazākas prasības attiecībā uz materiālu veidiem un īpašībām.

2021-09-09 skatīt vairāk

Kā droši izmantot labāko celtnieku pacēlāju

Lielākā daļa cilvēku nezina, cik svarīgi ir celt pacēlājus ar līdzsvarotu un stabilu platformu. Standarta labākie celtnieku pacēlājs ir mazliet vājš un viegli krist un sadalīt jebkurā jomā ap mājturību lētu modeļu ar metāla rāmja konstrukciju

2021-09-08 skatīt vairāk

Kādi ir drošības pārbaudes standarti būvniecības pacēlājs?

būvniecības pacēlāji sauc arī par būvniecības liftiem. Parasti tas attiecas uz transporta transportlīdzekli, kas vertikāli pārvadā gājējus vai būvmateriālus būvlaukumos. Kopējais būvniecības liftu skaits pasaulē pārsniedz 8 miljonus, kas ir visvairāk izmantotais vertikālais cilvēku un preču pārvadājumi mūsdienu būvniecības nozarē.

2020-12-03 skatīt vairāk

Kā uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties labāko celtnieku pacēlāju

Lielākā daļa uzņēmumu izvēlas labākos celtniekus, jo viņiem ir visvairāk pieredzes un zina, kā strādāt ar profesionāliem piegādātājiem un citiem ražotājiem.

2021-09-08 skatīt vairāk

skatīt vairāk