APIE MUS

Guangdong Yuhuaxing Construction Machinery Manufacture Co, Ltd, įkurta 1997 m. kovo mėn. Įsikūrusi Machong mieste Dongguan, tai tarybos vienetas apdailos ir oro darbo mašinų filialas Kinijos inžinerinių mašinų pramonės asociacijos ir Guangdong standartizacijos asociacijos narys, daugiausia gamybos statybininkas keltuvas, stiebo laipiojimo darbo platforma, superdeck pakrovimo platforma, laikinai sustabdyta platforma, pastatų priežiūros vienetas ir tt Atsižvelgiant į produkto pardavimą ir išperkamąją nuomą kaip pagrindinę rinkos strategiją, bendrovė veiksmingai pastatė "Yuhuaxing" ir suteikė pastovų pinigų srautą. Viena vertus, jis stumia savarankiškai išvystytą statybininko keltuvą, stiebo laipiojimo darbo platformą, superdeck pakrovimo platformą, pakabinamą platformą ir kitus standartizacijos produktus į Vokietiją, Švediją, Australiją, Malaiziją, Singapūrą, Indiją ir kt.; kita vertus, ji energingai plečia statybininkų keltuvo, superdeck pakrovimo platformos, pakabinamos platformos ir kitų produktų lizingo verslą. Iki šiol mes įkūrėme lizingo filialus Guangdžou, Pekine, Šanchajuje ir kt. Be to, pagal skirtingus klientų reikalavimus mūsų įmonė aktyviai plėtoja pastatų priežiūros sistemos, plieninio aliuminio langinės ir kitų nestandartinių statybinių mašinų bei metalinių dalių projektavimą, gamybą, pardavimą ir kitą verslą. Aukštos kokybės technologijų valdymo komanda ir pirmos klasės gamybos ir aptikimo įranga sudaro gerą pagrindą nuolat plėtoti įmonę. Jos technologijų ir valdymo personalas, įskaitant daugelį vyresniųjų inžinierių, turi koledžo laipsnį ar daugiau, o kvalifikuoti darbuotojai dažniausiai turi profesinį išsilavinimą ar daugiau. Bendrovė taip pat turi daugiau nei 200 bendrosios ir specialios gamybos įrangos ir daugiau nei 300 matavimo priemonių aptikimui. 2002 m. įmonė išlaikė ISO9001 kokybės valdymo sistemos sertifikavimą, suteikdama patikimą valdymo sistemos ir produkto kokybės garantiją. Mūsų Yuhuaxing susiję su šiuolaikinio miesto statybos reikalavimais ir siekia teikti produktus su pažangiomis technologijomis ir racionalia kaina, teikti gerą techninę pagalbą ir aptarnavimą prieš ir po pardavimo klientams. Tikimės sukurti gražią ateitį su klientais.

Rodyti daugiau

žINIOS

Koks yra skirtumas tarp vieno ir dvigubo narvų kinijos statybininkų keltuvas

Kaip mes visi žinome, kinijos statybininkų keltuvas atnešė didelį patogumą statybų pramonei dėl savo privalumų, tokių kaip patogus montavimas, platus naudojimas ir mažas pėdsakas.

2021-09-03 Rodyti daugiau

Medžiagų keltuvo gamintojai išmoko jus saugiai valdyti kinijos medžiagų keltuvą

Kinijos medžiagų keltuvas turėtų būti dvigubos paskirties liftas, o jo montavimą ir išmontavimą turi atlikti profesionali komanda, gavusi statybos administracinio departamento išduotą išmontavimo kvalifikacijos pažymėjimą, ir kvalifikuotų specialistų veikimą ir veikimą.

2021-09-10 Rodyti daugiau

Montavimo žingsniai ir atsargumo priemonės pritaikytiems medžiagų keltuvui

Pasirengimas įrengti individualų medžiagų keltuvą: 1. kruopščiai sudarykite specialų statybų planą, skirtą krovininiam keltuvui įrengti ir statyti, ir pateikti saugos technines instrukcijas montuotojui;

2021-09-10 Rodyti daugiau

Geros kainos ir kokybės medžiagų keltuvas montavimo atsargumo priemonės

Geros kainos ir kokybės medžiagų keltuvas turi būti skirtas specialiam lėktuvui, su sertifikatu, susipažinti su techniniais įrenginių našumais, sugebėti įvaldyti keltuvo eksploatavimo procedūras, ir dirbant dėvėti apsauginę įrangą.

2021-09-09 Rodyti daugiau

Pagrindinės medžiagos keltuvo produktų savybės

Šio tipo medžiagų keltuvas turi mažiau reikalavimų dėl medžiagų tipų ir charakteristikų.

2021-09-09 Rodyti daugiau

Kaip saugiai naudoti geriausius statybininkų keltuvą

Dauguma žmonių nežino, kaip svarbu statyti keltuvai su subalansuota ir stabili platforma. Standartinis geriausias statybininkų keltuvas yra šiek tiek silpnas ir lengva nukristi ir suskaidyti bet kurioje srityje aplink namų apyvokos pigių modelių su metalo rėmo konstrukcija

2021-09-08 Rodyti daugiau

Kokie yra statybos keltuvo saugos tikrinimo standartai?

statybinis keltuvas taip pat vadinamas statybiniais liftais. Paprastai tai yra transporto priemonė, kuri vertikaliai veža pėsčiuosius ar statybines medžiagas statybvietėse. Bendras statybinių liftų skaičius pasaulyje viršija 8 milijonus, o tai yra labiausiai naudojamas vertikalus žmonių ir prekių gabenimas šiuolaikinėje statybos pramonėje.

2020-12-03 Rodyti daugiau

Kaip įmonės turėtų pasirinkti geriausią statybininkų keltuvas

Dauguma įmonių pasirenka geriausią statybininkų keltuvą, nes jie turi didžiausią patirtį ir žino, kaip dirbti su profesionaliais tiekėjais ir kitais gamintojais.

2021-09-08 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau