אודות

גואנג-דונג Yuhuaxing בנייה מכונות ייצור ושות', בע"מ, נוסדה במרץ 1997, הוא ארגון פרטי המתמחה R&D, עיצוב, ייצור, מכירה וחירסינג של מכונות בנייה. המטה הראשי בעיר machong של דונגגוואן, היא יחידת המועצה של קישוט ומכונות עבודה אווירית ענף של סין הנדסה מכונות התעשייה האגודה וחבר גואנגדונג סטנדרטיזציה האגודה, בעיקר לייצר מנוף בונה, תורן טיפוס פלטפורמת עבודה, פלטפורמת טעינת superdeck, פלטפורמה זמנית מושהה, יחידת תחזוקה בניין ועוד. החברה, שלוקחת את מכירת המוצר והליסינג כאסטרטגיית השוק הבסיסית, בנתה ביעילות את "Yuhuaxing" וסיפקה תזרים מזומנים יציב. מצד אחד, היא דוחפת את מון הקבלן המפותח באופן עצמאי, פלטפורמת עבודה טיפוס תורן, פלטפורמת טעינת superdeck, פלטפורמה מושהה ומוצרי סטנדרטיזציה אחרים לגרמניה, שוודיה, אוסטרליה, מלזיה, סינגפור, הודו, וכו '; מצד שני, היא מרחיבה באופן אנרגטי את עסקי הליסינג של בנאי מנוון, פלטפורמת טעינת פלטפורמות superdeck, פלטפורמה מושעית ומוצרים אחרים. עד כה, הקמנו סניפי ליסינג בגואנגג'ואו, בייג'ינג, שנגחאי ועוד. חוץ מזה, על פי הדרישות השונות של הלקוחות, החברה שלנו מפתחת באופן פעיל עיצוב, ייצור, מכירה ועסקים אחרים של מערכת תחזוקת בניין, תריס אלומיניום פלדה ומכונות בניין וחלקי מתכת אחרים שאינם סטנדרטיים. צוות ניהול טכנולוגי איכותי וציוד ייצור וזיהוי ממדרגה ראשונה היוו בסיס טוב לפיתוח יציב של החברה. אנשי הטכנולוגיה וההנהלה שלה, כולל מהנדסים בכירים רבים, בעלי תואר אקדמי ומעלה, ולעובדים מיומנים יש בעיקר תואר מקצועי בבית הספר ומעלה. לחברה למעלה מ-200 ציוד ייצור כללי ומיוחד ולמעלה מ-300 מכשירי מדידה לאיתור. בשנת 2002 עברה החברה את ההסמכה של מערכת ניהול האיכות ISO9001, המספקת ערבות אמינה למערכת הניהול ולאיכות המוצר. דרישות הדאגה שלנו Yuhuaxing של בנייה בעיר מודרנית ושואפים לספק מוצרים עם טכנולוגיה מתקדמת ומחיר רציונלי, לרהט תמיכה טכנית טובה ושירות לפני ואחרי המכירה ללקוחות. אנו מקווים ליצור עתיד יפה עם לקוחות.

ראה עוד

מרכז ידיעות

מה ההבדל בין יחיד וכפול כלובי בסין הבונים להניף

כפי שכולנו יודעים, סין הבונים להניף יש הביא נוחות רבה לענף הבנייה מכוח עצמו יתרונות כגון נוח התקנה, רחב שימוש וטביעת רגל קטנה.

2021-09-03 ראה עוד

את חומר להניף יצרנים ללמד אותך כיצד לפעול סין חומר להניף בבטחה

את סין חומר להניף צריך להיות מטרה כפולה מעלית, שלה התקנה ופירוק חייב להתבצע על ידי צוות מקצועי שקבל את פירוק הסמכת אישור שהונפק על ידי בניית מנהלי מחלקה, והפעולה ותפעול של אנשי מקצוע מוסמכים.

2021-09-10 ראה עוד

שלבי התקנה ואמצעי זהירות מותאם אישית חומר להניף

הכנות להתקנת מותאם אישית חומר להניף: 1. בזהירות לקמפל מיוחד בניית תכנית התקנה ובנייה של מטען להניף, ולספק בטיחות טכני הוראות למתקין;

2021-09-10 ראה עוד

מחיר טוב ואיכות חומר להניף אמצעי זהירות התקנה

את מחיר טוב ואיכות חומר להניף חייב להיות מוקדש ייעודי מטוס, עם תעודה, להיות מכיר את טכניים ביצועים של ציוד, תוכל לשלוט להניף נהלי הפעלה, מגן ציוד כאשר עבודה.

2021-09-09 ראה עוד

תכונות עיקריות של חומר להניף מוצרים

זה סוג של חומר להניף יש פחות דרישות על סוגים ומאפיינים של חומרים.

2021-09-09 ראה עוד

כיצד להשתמש הטוב ביותר הבונים להניף בבטחה

רוב האנשים לא יודעים את החשיבות של בניין מנופים עם מאוזן ויציב פלטפורמת. סטנדרטי הטוב ביותר הבונים להניף הוא קצת חלש וקל ליפול ולשבור בכל אזור סביב את houseBeware של זול דגמים עם מתכת

2021-09-08 ראה עוד

מהם תקני בדיקת הבטיחות למנורות בנייה?

מנורות בנייה נקראות גם מעליות בנייה. בדרך כלל, הוא מתייחס לרכב תחבורה הנובל אנכית הולכי רגל או חומרי בניין באתרי בנייה. המספר הכולל של מעליות בנייה בעולם עולה על 8 מיליון, שהוא התחבורה האנכית הנפוצה ביותר של אנשים וסחורות בענף הבנייה העכשווית.

2020-12-03 ראה עוד

איך צריך חברות לבחור הטוב ביותר הבונים להניף

רוב חברות לבחור הטוב ביותר הבונים להניף כי יש להם ביותר ניסיון ויודע איך לעבוד עם ספקים מקצועיים ויצרנים אחרים.

2021-09-08 ראה עוד

ראה עוד