O NáS

Guangdong Yuhuaxing Construction Machinery Manufacture Co., Ltd., založená v březnu 1997, je soukromý podnik specializující se na výzkum a vývoj, navrhování, výrobu, prodej a leasing stavebních strojů. Se sídlem v machong městě Dongguan, to je rada jednotka dekorace a letecké práce Stroje pobočka Číny Strojírenství Industry Association a členem Guangdong standardizace asociace, především vyrábějící stavitel zvedák, stožár lezení pracovní plošina, superdeck nakládací plošina, dočasné zavěšené platformy, stavební údržby jednotky atd. Vezmeme-li prodej produktů a leasing jako základní tržní strategii, společnost účinně vybudovala "Yuhuaxing" a poskytla stabilní peněžní tok. Na jedné straně tlačí nezávisle vyvinutý stavební kladkohod, pracovní plošinu pro lezení po stožárech, nakládací plošinu superdeck, zavěšenou plošinu a další standardizační produkty do Německa, Švédska, Austrálie, Malajsie, Singapuru, Indie atd.; na druhé straně energicky rozšiřuje leasingové podnikání stavebního kladkohodu, nadkontrolové nakládací plošiny, zavěšené platformy a dalších produktů. Dosud jsme založili leasingové pobočky v Guangzhou, Pekingu, Šanghaji apod. Kromě toho, podle různých požadavků zákazníků, naše společnost aktivně vyvíjí design, výrobu, prodej a další podnikání systému údržby budov, ocelového hliníku bednění a dalších nestandardních stavebních strojů a kovových dílů. Vysoce kvalitní tým technologického managementu a prvotřídní výrobní a detekční zařízení byly dobrým základem pro stabilní rozvoj společnosti. Jeho technologie a řídící personál, včetně mnoha vedoucích inženýrů, mají vysokoškolské vzdělání nebo vyšší, a kvalifikovaní pracovníci mají většinou odborné vzdělání nebo vyšší. Společnost má také více než 200 obecných a speciálních výrobních zařízení a více než 300 měřicích přístrojů pro detekci. Společnost prošla certifikací ISO9001 Quality Management System v roce 2002 a poskytla spolehlivou záruku pro systém řízení a kvalitu výrobků. Naše Yuhuaxing se týkají požadavků moderní městské výstavby a snaží se poskytovat produkty s pokročilou technologií a racionální cenou, poskytovat dobrou technickou podporu a předprodejní servis pro zákazníky. Doufáme, že vytvoříme krásnou budoucnost se zákazníky.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými a dvojitými klecemi v číně stavitelé výtah

Jak všichni víme, china builders hoist přinesl velké pohodlí stavebnímu průmyslu na základě svých vlastních výhod, jako je pohodlná instalace, široké použití a malá stopa.

2021-09-03 zobrazit více

Výrobci výtahů naučí vás, jak bezpečně obsluhovat čínu

Výtah z čínského materiálu by měl být dvojitým výtahem a jeho montáž a demontáž musí být provedena profesionálním týmem, který získal osvědčení o kvalifikaci demontáže vydané stavebním administrativním oddělením, a provoz a provoz kvalifikovaných odborníků.

2021-09-10 zobrazit více

Instalační kroky a opatření pro individuální výtah materiálu

Přípravy pro instalaci materiálu na mieru: 1. pečlivě sestavte speciální stavební plán pro montáž a výstavbu nákladu a poskytněte bezpečnostním technickým pokynům pro instalaci;

2021-09-10 zobrazit více

Dobrá cena a kvalita materiálu výtah instalace opatření

Dobré ceny a kvalitní materiál výtah musí být věnován vyhrazenému letadlu, s certifikátem, musí být obeznámen s technickým výkonem zařízení, musí být schopen zvládnout provozní postupy výtahu, a při práci nosí ochranné prostředky.

2021-09-09 zobrazit více

Hlavní rysy materiálového výtahu

Tento typ výtahu má méně požadavků na typy a vlastnosti materiálů.

2021-09-09 zobrazit více

Jak používat nejlepší stavitelé hoist bezpečně

Většina lidí nezná význam budování výtahů s vyváženou a stabilní platformou. Standard best builders hoist is a bit weak and easy to fall over and break down in any area around the housebeware of cheap models with metal frame construction

2021-09-08 zobrazit více

Jaké jsou normy bezpečnostní kontroly pro stavební kladkohod?

stavební výtah se také nazývají stavební výtahy. Obecně se jedná o dopravní vozidlo, které vertikálně přepravuje chodce nebo stavební materiály na staveništích. Celkový počet stavebních výtahů na světě přesahuje 8 milionů, což je nejpoužívanější vertikální přeprava osob a zboží v současném stavebním průmyslu.

2020-12-03 zobrazit více

Jak by si firmy měly vybrat nejlepší stavitele výtah

Většina společností si zvolí nejlepší stavitelé, protože mají největší zkušenost a vědí, jak pracovat s profesionálními dodavateli a dalšími výrobci.

2021-09-08 zobrazit více

zobrazit více